Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 08.08.2012 №286

Переглядів: 724

Про реєстрацію змін до статутних документів громадської організації «Артемівська міська  Ліга Бойового Самбо»

Розглянувши правовий висновок юридичного відділу Артемівської міської ради від 06.08.2012 щодо відповідності законодавству України та статуту об’єднання громадян змін  до статутних документів  громадської організації  «Артемівська міська  Ліга Бойового Самбо» та надані документи, відповідно до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян у виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.10.2011 № 451,  керуючись Законом України від 16.06.92 № 2460-XII «Про об`єднання громадян» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок легалізації об`єднань громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 140, із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Зареєструвати зміни до статутних документів громадської організації  «Артемівська міська  Ліга Бойового Самбо» (додаються).
 2. Юридичному відділу Артемівської міської ради (Касперська):
  1. Внести до Реєстру об’єднань громадян запис про реєстрацію змін до статутних документів громадської організації  «Артемівська міська  Ліга Бойового Самбо».
  2. Розмістити інформацію про  реєстрацію змін до статутних документів громадської організації  «Артемівська міська  Ліга Бойового Самбо» у міськрайонній газеті «Вперед» та шляхом розміщення на офіційному Веб-сайті Артемівської міської ради.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на юридичний відділ Артемівської міської ради (Касперська).
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на керуючого справами виконкому Артемівської міської ради Коліно М.Є.

Міський голова                                          О.О. Рева


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально