Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 08.02.2012 №46

Переглядів: 987

Про встановлення тарифу на послуги зі  знешкодження побутових  та інших дозволених для розміщення відходів  на полігоні ТПВ, що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС  АРТЕМІВСЬК

Заслухавши інформацію генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС АРТЕМІВСЬК» Цуканова О.М. щодо необхідності встановлення тарифу на послуги зі  знешкодження побутових відходів та інших дозволених для розміщення відходів  на полігоні ТПВ, що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС АРТЕМІВСЬК», надані  розрахунки собівартості товариства з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС АРТЕМІВСЬК» на 2012 рік на послуги зі  знешкодження відходів на полігоні ТПВ, здійснені ним відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010, із внесеними до нього змінами, погоджені Головним управлінням житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації від 02.12.2011 року, підсумки громадських слухань (протокол від 26.01.2012 №1), згідно з Планом діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів виконкому Артемівської міської ради на 2012 рік, затвердженим рішенням виконкому  Артемівської ради від 14.12.2011 №500, керуючись Законом України від 05.03.1998 №187/98-ВР «Про відходи»  із внесеними до нього змінами, ст.ст. 28, 52,59,73 Закону України від 21.05.1997 № 288/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 11.09.2003№ 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами, Законом України від 24.06.2004 №1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити тариф на послуги зі знешкодження побутових та інших дозволених для розміщення  відходів  на полігоні ТПВ, що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС АРТЕМІВСЬК» згідно додатку. 
  2. Встановити, що дане рішення, набирає чинності через 15 днів з дня його опублікування у засобах масової інформації, та розміщення на офіційному Веб-сайті Артемівської міської ради.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС  АРТЕМІВСЬК» (Цуканов) забезпечити інформування населення про тариф на послуги зі  знешкодження побутових  та інших дозволених для розміщення  відходів  на полігоні ТПВ, що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС АРТЕМІВСЬК», встановлений цим рішенням.
  4. Організаційне   виконання   рішення   покласти   на  товариство з обмеженою відповідальністю «РЕМОНДІС АРТЕМІВСЬК» (Цуканов).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

Заступник міського голови                                      С.В. Гончаров

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 08.02.2012 №46
Про встановлення тарифу на послуги зі знешкодження побутових та інших дозволених для розміщення відходів на полігоні ТПВ...
13.37 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально