Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Решение сессии от 23.03.2011 №6/5-98

Переглядів: 2393
сессия : 

Про дачу згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Артемівська

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛЕНА» від 02.03.2011 №01-0664-05 щодо продажу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, керуючись ст.ст.12,127,128 Земельного кодексу України від 25.10.2001 №2768-ІІІ із внесеними до нього змінами, ст.ст.26,60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати згоду уповноваженому органу Артемівської міської ради – Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої у м.Артемівську по вул.Соборній,39, загальною площею 0,0688га, із земель житлової та громадської забудови, для розміщення автостоянки, власником якої є Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛЕНА».
  2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.
  3. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійну комісію Артемівської міської ради з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради  Кіщенко С.І.

 

Секретар Артемівської міської ради                            С.І.Кіщенко


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально