Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 83 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішуння виконавчого комітету Бахмутської міської ради 24.09.2020 № 290

Переглядів: 76

Про безоплатну передачу майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади

 

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо безоплатної передачі майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до ст.ст. 136, 137 Господарського кодексу України, Порядку приймання-передачі майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 26.04.2017 № 6/100-1852 (зі змінами), Положення про Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради, затвердженого у новій редакції рішенням Бахмутської міської ради від 27.11.2019 №6/135-2734, рішення Бахмутської міської ради від 24.06.2020 № 6/143-3036 «Про затвердження переліку нерухомого майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади», керуючись  ст.ст. 29, 52, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Бахмутської міської ради від 26.04.2017 №6/100-1851 «Про передачу виконавчому комітету Бахмутської міської ради окремих повноважень» (зі змінами), виконком Бахмутської міської ради
             В И Р І Ш И В :
1. Передати безоплатно майно (основні засоби) комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади від Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради до Бахмутської міської ради з подальшою передачею до комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно  переліку (додається)  та закріпити його за підприємством на праві господарського відання.
2. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), відділу бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської міської ради (Брова), комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) оформити відповідно до діючого законодавства акт приймання - передачі майна (основних засобів) комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади та надати його до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), в місячний термін.
3. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради  (Гармаш) подати документи для проведення державної реєстрації набуття права власності за Бахмутською міською об’єднаною територіальною громадою в особі Бахмутської міської ради на нерухоме майно, визначене у додатку до цього рішення, та надати пропозиції виконкому Бахмутської міської ради  щодо розподілу цього майна в установленому законодавством порядку.          
4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), відділ бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської міської ради (Брова), комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Гармаш). 
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  Точену В.В., Стрющенка О.В. 
         Міський голова                                                                 О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішуння виконавчого комітету Бахмутської міської ради 24.09.2020 № 290
Про безоплатну передачу майна комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади
20.85 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально