Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 17.01.2018 №5

Переглядів: 628

Про внесення змін до рішення виконкому Бахмутської міської ради від 12.10.2016 № 223 «Про затвердження складу Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Бахмутської міської ради та Положення про неї»

Розглянувши службову записку від 11.12.2017 № 01-6294-06 начальника Управління культури Бахмутської міської ради Андрєєвої Л.М. щодо внесення змін до рішення виконкому Бахмутської міської ради від 12.10.2016 № 223 «Про затвердження складу Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Бахмутської міської ради та Положення про неї», відповідно до законів України: від 08.06.2000 № 1805-ІІІ «Про охорону культурної спадщини», із внесеними до нього змінами, від 14.12.2010 № 2778-VІ «Про культуру», із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести та затвердити наступні зміни до рішення виконкому Бахмутської міської ради від 12.10.2016 № 223 «Про затвердження складу Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Бахмутської міської ради та Положення про неї»:

1.1. У назві, тексті рішення та додатках до нього замінити словосполучення «територія Бахмутської міської ради» на словосполучення «територія міста Бахмута» у відповідних відмінках.

1.2. До складу Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території міста Бахмута (далі – координаційна рада):

1.2.1.  Вивести зі складу координаційної ради:

Максименко Марину Сергіївну;

Мирошниченка Сергія Миколайовича;

Трофимову Надію Василівну.

1.2.2. Ввести до складу координаційної ради:

Андрєєву Ларису Миколаївну – начальника Управління культури Бахмутської   міської ради – заступником голови координаційної  ради;

Губарева Сергія Геннадійовича – заступника начальника відділу архітектури та містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради – членом координаційної ради;

Чорноівана Сергія Павловича – начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради – членом координаційної ради.

1.2.3. Змінити назву посади:

- секретаря координаційної ради Компанієць Оксани Валеріївни на –  головний спеціаліст Управління культури Бахмутської міської ради;

- члена координаційної ради Вітковського Валерія Васильовича на – голова громадської організації «Бахмутська міська рада ветеранів війни, праці, збройних сил і органів правопорядку» (за згодою).

2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління культури Бахмутської міської ради (Андрєєва).

Міський голова                                                                О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 17.01.2018 №5
Про внесення змін до рішення виконкому Бахмутської міської ради від 12.10.2016 № 223 «Про затвердження складу Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Бахмутської міської ради та Положення про неї»
14.91 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально