Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.12.2017 №267

Переглядів: 343

Про внесення змін до складу комісії по контролю та нагляду за здійсненням операцій з металобрухтом суб’єктами господарювання у м.Бахмуті.

Розглянувши службову записку від  30.10.2017 № 01-5449-06 Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської  ради щодо внесення змін до складу комісії по контролю та нагляду за здійсненням операцій з металобрухтом суб’єктами господарювання у місті Бахмуті, затвердженого  рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 12.04.2017 № 80, відповідно  до ст. ст. 14, 15  Закону  України  від  05.05.1999  № 619-XIV «Про  металобрухт», із  внесеними  до  нього  змінами, Положення  про комісію по контролю та нагляду за здійсненням операцій з металобрухтом суб’єктами господарювання у м. Бахмуті, затвердженого рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 13.07.2016 №154, із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами,  виконком Бахмутської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.  Внести та затвердити наступні зміни до складу комісії по контролю та нагляду за здійсненням операцій з металобрухтом суб’єктами господарювання у м. Бахмуті, затвердженого  рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 12.04.2017 № 80 (далі - комісія):

1.1. Вивести зі складу комісії Невідомського Олександра Михайловича;

1.2. Ввести до складу комісії – членом комісії Федіну Андрія Васильовича, дільничного офіцера поліції Бахмутського відділу поліції  Головного управління   Національної поліції в  Донецькій  області, старшого лейтенанта поліції (за згодою);

1.3. Змінити назву посади:

- члена комісії Нальотової Оксани Григорівни на - начальник  відділу з питань праці Бахмутської міської ради – інспектор праці.

2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської  ради (Чорноіван).

3. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на  заступника міського голови Федорова Ф.К.

 

Міський голова                                                                          О.О.РЕВА   

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.12.2017 №267
Про внесення змін до складу комісії по контролю та нагляду за здійсненням операцій з металобрухтом суб’єктами господарювання у м.Бахмуті.
22.39 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально