Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення Бахмутської міської ради від 18.12.2018 №6/124-2403

Переглядів: 530
сессия : 

Про  участь м. Бахмут у реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», апочаткованої Дитячим  фондом ООН UNISEF

Розглянувши доповідну записку від 19.11.2018 № 01-6711-06 щодо участі м. Бахмута у реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді», започаткованої Дитячим фондом OOH UNISEF, пояснювальну  записку  до  теорії  змін  для  Плану  дій  з  реалізації   Ініціативи  «Громада,  дружня  до  дітей  та  молоді»  в  м. Бахмут  від 20.11.2018  №  01-6744-06,  доповідну  записку  від 23.11.2018 № 01-6841-06 щодо затвердження складу робочої групи  з реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Бахмут та Положення про неї начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О., відповідно  до  Конвенції ООН «Про права дитини» від 20.11.89 р., із внесеними до неї змінами, ратифікованої постановою Верховної Ради від 27.02.91 № 789-ХІІ, Переглянутої Європейської хартії про участь молоді в місцевому та регіональному житті, з метою підвищення якості життя всіх громадян, насамперед дітей, шляхом визнання та реалізації їхніх прав, з метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді та залучення її до участі у вирішенні проблем громади, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Пояснювальну записку до теорії змін для Плану дій з реалізації  Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Бахмут начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради    Махничевої Л.О. прийняти до відома.

2. Затвердити Аналітичну доповідь  «Про стан забезпечення прав дітей та молоді в місті Бахмут» (додаток 1).

3. Затвердити План дій з реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Бахмут (додаток 2).

4. Затвердити План моніторингу та оцінки реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в м. Бахмут (додаток 3).

5. Затвердити склад робочої групи  з  реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в   м. Бахмут (далі – робоча група) (додаток 4).  

6. Затвердити Положення про робочу групу з реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в   м. Бахмут (додаток 5).  

7. Організаційне забезпечення виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), заступника міського голови Точену В.В.

8.  Координаційне  забезпечення виконання рішення покласти на постійну комісію Бахмутської міської ради з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), секретаря Бахмутської  міської ради Кіщенко С.І.

Міський  голова                                                            О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 18.12.2018 №6/124-2403
Про участь м. Бахмут у реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», апочаткованої Дитячим фондом ООН UNISEF
3.89 MБ

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально