Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 96 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.10.2017 №224

Переглядів: 948

Про влаштування малолітньої  містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, до державного закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на повне державне забезпечення

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) та витяг з протоколу засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) № містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  щодо влаштування малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, до державного закладу для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на повне державне забезпечення, виконком Бахмутської міської ради встановив наступне:

Мати  дитини, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, не може виконувати батьківські обов’язки у зв’язку з тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про наявність у  батька, матері дитини тривалої хвороби, яка перешкоджає виконанню батьківських обов’язків, від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), виданим комунальним закладом охорони здоров’я «Центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги Бахмутської міської ради».

Батько дитини, гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, не забрав дівчинку із  комунального закладу охорони здоров’я «Бахмутська дитяча лікарня», що підтверджується актом закладу охорони  здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я від 30.06.2017 року.

Малолітня дитина містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, тимчасово, з містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року, знаходиться у дитячому стаціонарі комунального  закладу охорони здоров’я «Бахмутська  центральна районна лікарня».

Малолітня містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, реєстрації місця проживання у місті Бахмут не має, житлом та майном дитина на праві власності не володіє.

Родичів або осіб, які виявили бажання опікуватися дитиною не виявлено.

Керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 24, 25 Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства» із внесеними до нього змінами, ст. 248 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 № 2947-ІІІ із внесеними до нього змінами, ст.ст. 4,8,12 Закону України від 13.01.2005 № 2342-ІV«Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» із внесеними до нього змінами, пунктом 35 Порядку провадження органами опіки  та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866, із внесеними до неї змінами, виконком  Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ :

  1. Влаштувати малолітню дитину містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, до державного  закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на повне державне забезпечення.
  2. Клопотати перед Департаментом охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації про виділення путівки до державного закладу для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на повне державне утримання.
  3. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету  Бахмутської міської ради від містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) «Про влаштування малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) в державний заклад на повне державне утримання».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський голова                                                 О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.10.2017 №224
Про влаштування малолітньої містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, до державного закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на повне державне забезпечення
16.38 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально