Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 73 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення Бахмутської міської ради від 20.12.2017 №6/108-2060

Переглядів: 224
сессия : 

Про затвердження містобудівної документації

Розглянувши службову записку від 01.12.2017 № 01-6105-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва адміністративної будівлі за адресою вул. Привокзальна, буд.3 у м.Бахмут Донецької області», враховуючи рішення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації від 12.12.2017, відповідно до Закону України від 17.02.2011 №3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності» із внесеними до нього змінами, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 із внесеними до нього змінами, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України від 21.05.1997 №280/97–ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада 

В И Р І Ш И Л А : 

  1. Затвердити містобудівну документацію: «Детальний план території для будівництва адміністративної будівлі за адресою вул. Привокзальна, буд.3 у м.Бахмут Донецької області», розроблений Колективним підприємством «Інтервітражсервіс» (додається).
  2. Управлінню муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) забезпечити в установленому порядку оприлюднення даного  рішення  у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.
  3. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради  Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                  О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 20.12.2017 №6/108-2060
Про затвердження містобудівної документації
6.84 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально