Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 22.08.2017 №6/104-1966

Переглядів: 473
сессия : 

Про погодження акту про списання багатоквартирного будинку комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»

Розглянувши акт про списання багатоквартирного будинку з балансу від 22.06.2017 № 10, заслухавши інформацію від  31.07.2017 № 01-3873-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо погодження акту про списання багатоквартирного будинку комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», відповідно до Законів України: від 29.11.2001 № 2866-III «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» із внесеними до нього змінами, від 14.05.2015          № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» із внесеними до нього змінами, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 28.09.2016 № 6/92-1663, враховуючи витяги із протоколів засідань постійних комісій Бахмутської міської ради з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку від 21.06.2017 № 7, з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів від 20.06.2017 № 8 про  початок процедури списання з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» багатоквартирного будинку,  керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Погодити акт про списання багатоквартирного будинку (комунальної власності територіальної громади м. Бахмута) з балансу комунального підприємства  «Бахмутська  житлова управляюча компанія», розташованого за адресою: м. Бахмут, пров. Ватутіна, буд. 17 (акт № 10 – додається).
  2. Доручити комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) протягом року зареєструвати в установленому законом порядку за територіальною громадою м.Бахмута нерухоме майно, яке не перебуває у приватній власності та право комунальної власності територіальної громади     м. Бахмута на нього не зареєстроване, згідно переліку (додається) .
  3. Визначити, що нерухоме майно комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, визначене у додатку до цього рішення, залишається на балансі комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія».
  4. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово - комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.          

Міський голова                                                                          О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 22.08.2017 №6/104-1966
Про погодження акту про списання багатоквартирного будинку комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»
23.88 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально