Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 98 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 09.09.2020 №277

Переглядів: 160

Про запровадження послуги з патронату над дитиною у Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді

Заслухавши інформацію директора Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Решевської В.О. про запровадження послуги з патронату над дитиною у Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді, з метою створення та організації діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї, забезпечення прав і найкращих інтересів дитини, спрямованих на підтримку сім’ї, створення умов для виховання і розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного, відповідно до ст.ст. 252, 253, 256 Сімейного кодексу України, Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини» (із змінами), Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, Порядку оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 (зі змінами), керуючись ст. 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Запровадити послугу з патронату над дитиною у Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді.
  2. Покласти функції з організації надання послуг з патронату над дитиною у Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді на Бахмутський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Решевська).
  3. Бахмутському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Решевська) спільно з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), Управлінням охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова), Управлінням освіти Бахмутської міської ради (Дроздова), Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) в межах, визначених повноважень забезпечити надання послуг з патронату над дитиною та інших, пов’язаних із цим послуг, на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на Бахмутський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Решевська), Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна), Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова), Управління освіти Бахмутської міської ради (Дроздова).
  5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Точену В.В.

Міський голова                                                                          О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 09.09.2020 №277
Про запровадження послуги з патронату над дитиною у Бахмутській міській об’єднаній територіальній громаді
12.91 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально