Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.08.2018 №159

Переглядів: 361

Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута

Розглянувши доповідну записку від  06.08.2018 №01-4520-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо безоплатної передачі майна комунальної власності територіальної громади   м. Бахмут, керуючись ст.ст. 29, 52, 60 Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.1998 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», із внесеними до нього змінами, ст. 136 Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-ІV, із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482, із внесеними до нього змінами, рішенням Бахмутської міської ради від  26.04.2017 № 6/100 - 1851 «Про передачу виконавчому комітету Бахмутської міської ради окремих повноважень», Порядком приймання-передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, затвердженим рішенням Бахмутської міської ради від 26.04.2017  № 6/100-1852, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Передати  безоплатно майно комунальної власності територіальної громади м. Бахмута від Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  до  Бахмутської міської ради з подальшою передачею до комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно з переліком (додається).

2. Встановити, що майно комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, яке визначене у додатку до цього рішення, закріплюється за комунальним підприємством «Бахмутська житлова управляюча компанія» на праві господарського відання.

3. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), відділу бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської міської ради (Брова), комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) оформити акт приймання - передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута та надати його до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) в місячний термін.

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева), відділ бухгалтерського обліку і звітності Бахмутської  міської ради (Брова), комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча  компанія» (Бондарєв), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрющенка О.В.

      

 Міський голова                                                                          О.О. РЕВА

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.08.2018 №159 32.1 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально