Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення Артемівської міської ради від 23.03.2016 №6/82-1443

Переглядів: 2323
сессия : 

Про перейменування  Артемівської міської ради та  її виконавчого комітету

Розглянувши пропозиції робочої групи щодо організації виконання у м. Артемівську Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» про зміну найменування Артемівської міської ради та її виконавчого комітету, відповідно до Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-ІV із внесеними до нього змінами, Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-ІV із внесеними до нього змінами, Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із внесеними до нього змінами, Законів України: від 09.04.2015 №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» із внесеними до нього змінами, «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в редакції від 26.11.2015 № 835-VII, постанови Верховної Ради України від 04.02.2016 № 984-VIII «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», наказу Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5 «Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 17,18,26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Перейменувати:
  1. «Артемівську міську раду» у «Бахмутську міську раду»;
  2. «Виконавчий комітет Артемівської міської ради» у «Виконавчий комітет Бахмутської міської ради».
 2. Визначити місцезнаходження Бахмутської міської ради та її виконкому: вул. Миру 44, м. Бахмут, Донецька обл., Україна.
 3. Міському голові Реві О.О. в установленому законодавством порядку забезпечити державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу, згідно п.п. 1.1. п. 1 цього рішення.
 4. Внести зміни до рішень Артемівської міської ради, її виконкому,  якими затверджені Статут територіальної громади міста, символіка міста, структура міської ради та її виконавчих органів, Регламенти змінивши слова «Артемівськ», «Артемівська» в усіх відмінках на слова «Бахмут», «Бахмутська» відповідно.
 5. Виконавчим органам Артемівської міської ради привести положення про відділи та управління міської ради у відповідність до цього рішення та внести їх на розгляд міської ради у квітні 2016 року.
 6. Рекомендувати підприємствам, закладам, установам, організаціям всіх форм власності, фізичним особам – підприємцям, які зареєстровані та вчиняють свою діяльність на території міста Бахмута, вжити заходи щодо приведення у відповідність, у зв’язку із перейменуванням міста та об’єктів топоніміки, власних документів, вивісок, печаток тощо, в установленому законодавством порядку.
 7. Визначити, що пункти 1, 2, 4 цього рішення набувають чинності з дня  державної реєстрації внесення змін до відомостей про юридичну особу, згідно п.п. 1.1. п. 1 цього рішення.
 8. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради, секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                              О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 23.03.2016 №6/82-1443
Про перейменування Артемівської міської ради та її виконавчого комітету
28.08 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально