Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 22.06.2016 №148

Переглядів: 1130

Про затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території Бахмутської міської ради, та Положення про неї

Внесени зміни:

Втратило чинність: 

 

 

Розглянувши службову записку від 22.06.2016 № 01-2757-06 начальника управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Сподіної І.В. щодо затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території Бахмутської міської ради, та Положення про неї, відповідно до Закону України від 20.10.2014 № 1706-VІI «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» із внесеними до нього змінами,  постанов Кабінету Міністрів України: від 01.10.2014  № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» із внесеними до неї змінами, від 08.06.2016 № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», керуючись ст.ст. 34,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити:
  1. Склад комісії з питань  призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території Бахмутської міської ради (додається).
  2. Положення про комiсiю з питань  призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території Бахмутської міської ради  (далі  - комісія) (додається).
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити : своєчасну підготовку документів та їх надання для подальшого розгляду на засіданнях комісії; інформування органів, що здійснюють соціальні виплати, про прийняті комісією рішення про призначення (відновлення) або відмову у призначенні (відновленні), припинення або поновлення раніш призначених соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна),    Артемівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області (Піскун),  Артемівську міську виконавчу дирекцію Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Доленко), відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в  м. Артемівську (Чумаченко), Артемівський міський центр зайнятості (Лещенко).    
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на  заступника міського голови Куліш Т.А., першого заступника міського голови Савченко Т.М., керуючого справами виконкому Бахмутської міської ради Недашковську Т.І.

         

Перший заступник міського голови                      Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 22.06.2016 №148
Про затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території Бахмутської міської ради, та Положення про неї
24.4 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально