Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 15.01.2014 №3

Переглядів: 1006

Про погодження проекту Програми забезпечення мінімально достатнього  рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки

Розглянувши проект Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 - 2017 роки, розроблений відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради, пояснювальну записку від 11. 12. 2013 №01-6213-06 начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради Литовченка В.М. з цього питання, з метою забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради  та ефективних дій щодо попередження і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, ліквідації пожеж і рятування людей на водних об’єктах, відповідно до Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 №5403-VI із внесеними до нього змінами, Закону України від 07.06.2012 № 4909-VI «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки», рішення Донецької обласної ради від 14.11.2013 № 6/25-620 «Про Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки  населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки», керуючись ст.ст.36, 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ :

  1. Пояснювальну записку начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради Литовченка В.М. щодо проекту Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки прийняти до відома.
  2. Погодити проект  Програми  забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки   (додається).
  3. Доручити начальнику  відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради Литовченку В.М.  внести проект  Програми  забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки  на розгляд чергової сесії Артемівської міської ради.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради  (Литовченко).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Перший заступник міський голови                           Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 15.01.2014 №3
Про погодження проекту Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення...
387.13 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально