Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 114 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 15.01.2014 №10

Переглядів: 874

Про встановлення тарифів на послуги КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА «АРТЕМIВСЬКМIСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» з перевезення пасажирів і багажу у міському електротранспорті (тролейбусі) у м . Артемівську та визначення вартості  проїзних квитків тривалого користування

Втратило чинність на підставі:

Розглянувши службові записки від 11.12.2013 № 01-6193-07, від  25.12.2013 №01-6468-06 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» щодо необхідності підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу у міському електротранспорті, що надаються підприємством, та встановлення вартості проїзних квитків тривалого користування, розрахунки тарифу на послуги з перевезення пасажирів тролейбусами, розроблені КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС», враховуючи рішення Громадської ради при виконкомі Артемівської міської ради (витяг з протоколу№4 від 17.12.2013), відповідно до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай,  тролейбус),  затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 №940, керуючись ч.3 ст.8, ч. 2 ст. 14 Закону України від 29.06.2004 № 1914-ІV «Про міський електричний транспорт» із внесеними до нього змінами, ст. ст.28, 52,59,73 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 №1735, із внесеними до них змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити:
  1. Тарифи на послуги КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» з перевезення пасажирів і багажу  у міському електротранспорті  (тролейбусі) у м. Артемівську згідно з додатком 1.
  2. Вартість проїзних квитків тривалого користування у міському електротранспорті (тролейбусі) у м. Артемівську згідно з додатком 2.
 2. Доручити директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА        «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» Деменкову С.І. здійснити в установленому порядку оприлюднення тарифів на послуги КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» з перевезення пасажирів і багажу та вартості проїзних квитків тривалого користування у міському електротранспорті (тролейбусі) у м. Артемівську, встановлених цим рішенням, у місцевих засобах масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб – сайті Артемівської міської ради.
 3. Визначити, що дане рішення набирає чинності, з дня його офіційного оприлюднення у місцевих засобах масової інформації.
 4. Визнати таким, що з дня набирання чинності цим рішенням, втрачає чинність рішення виконкому Артемівської міської ради від 14.11.2012 №383 «Про встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Артемівськміськелектроавтотранс» з перевезення пасажирів і багажу у міському електротранспорті (тролейбусі) у м. Артемівську та визначення вартості проїзних квитків тривалого користування».
 5. Організаційне виконання  рішення покласти на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» (Деменков).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Головкіну О.А.

Перший заступник  міського голови                         Т.М.Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 15.01.2014 №10
Про встановлення тарифів на послуги КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРТЕМIВСЬКМIСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС»...
12.86 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально