Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.01.2015 №10

Переглядів: 922

Про дозвіл приватному підприємству «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО» на розміщення зовнішньої реклами на спеціальних конструкціях - щитах у м. Артемівську

Розглянувши  висновок від 18.12.2014 №01-3996-06 відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради про дозвіл приватному підприємству «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО»  на розміщення зовнішньої реклами на спеціальних конструкціях - щитах у м. Артемівську, враховуючи заяви від 17.07.2014 №№ 295-303 юридичної особи приватного підприємства «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО», від імені якої діє фізична особа Нікітін Є.Л. (довіреність від 03.06.2014), керуючись ст.ст. 30, 52, 73 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України  «Про рекламу» в  редакції від 11.07.2003  № 1121-IV, із внесеними до нього змінами, Законом України від 06.09.2005 N 2806-IV  «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами, Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067, із внесеними до них змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Дозволити   приватному підприємству «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО»  розмістити зовнішню рекламу на спеціальних конструкціях - щитах у м. Артемівську терміном на 5 (п'ять) років за адресами згідно переліку (додається).
 2. Зобов’язати приватне підприємство «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО»  (Вараксін)  у місячний термін надати документи:
  1. До відділу земельних ресурсів Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Спиця) для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.
  2. До відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва) для оформлення дозволів на порушення об’єктів благоустрою.
 3. У разі невиконання  приватним підприємством «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО»  у встановлений термін зобов’язань, покладених на нього цим рішенням, вважати дозволи на розміщення зовнішньої реклами недійсними.
 4. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) забезпечити в установленому законодавством порядку, видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами на спеціальних конструкціях-щитах у м. Артемівську приватному підприємству «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО»  відповідно до цього рішення.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Головкіну О.А.

Міський голова                                                                   О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.01.2015 №10
Про дозвіл приватному підприємству «Рекламно – інформаційне агентство «МАКІНФО» на розміщення зовнішньої реклами...
11.87 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально