Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.11.2014 №229

Переглядів: 1040

Про стан виконання у 2014 році вимог законодавства з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради

Розглянувши довідку від 09.10.2014 №01-3207-06 начальника відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Нальотової О.Г. про стан виконання у 2014 році вимог законодавства з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІV квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 10.09.2014 №198, керуючись Законом України “Про охорону праці” в редакції від 21.11.2002 № 229–ІV, із внесеними до нього змінами, ст.ст. 34, 52, 73 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні”, із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Довідку начальника відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Нальотової О.Г. про стан виконання у 2014 році вимог законодавства з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради, прийняти до відома.
 2. Визнати недостатньою роботу керівництва: державного підприємства «Артемсіль» (Степаненко), ТОВ «Артемівське автотранспортне підприємство 11406» (Орел), ТОВ «Укрелектромережбуд» (Дадашов) щодо впровадження заходів з профілактики нещасних випадків на виробництві.
 3. Керівництву державного підприємства «Артемсіль» (Степаненко), ТОВ «Артемівське автотранспортне підприємство 11406» (Орел), ТОВ «Укрелектромережбуд» (Дадашов) :
  1. Провести ретельний аналіз причин виробничого травматизму.
  2. Розробити і вжити відповідні заходи щодо усунення причин, що призвели до нещасних випадків на виробництві.
  3. Про проведену роботу проінформувати виконком Артемівської міської ради в термін до 01.03.2015 року.
 4. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 09.10.2013 № 251 «Про стан виконання вимог законодавства з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради, у 2013 році», як виконане в цілому.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (Сподіна).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Перший заступник міського голови                                         Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.11.2014 №229
Про стан виконання у 2014 році вимог законодавства з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради
9 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально