Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.11.2014 №227

Переглядів: 796

Про стан виконання управлінням молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Розглянувши довідку від 14.10.2014 № 01-3273-06  начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О.  "Про стан виконання управлінням молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»", відповідно до Положення про управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради, затвердженого рішенням Артемівської міської ради від 28.03.2012 № 6/21-347, згідно з планом роботи виконавчих органів  Артемівської міської ради на IV квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 10.09.2014 № 198, керуючись ст.ст. 32,52 Закону України від 21.05.1997 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Довідку  начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. «Про стан виконання управлінням молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»" прийняти до відома.
 2. Визнати роботу  управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради з зазначеного питання задовільною.
 3. Службі у справах дітей управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Колодочка):
  1. Продовжити роботу щодо інформованості населення з питань усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, формування культури національного усиновлення.
  2. Посилити роботу по взаємодії з відділом кримінальної міліції у справах дітей Артемівського МВ (з обслуговування міста Артемівськ та Артемівського району) ГУ МВС України у Донецькій області щодо профілактики безпритульності, бродяжництва та негативних проявів у підлітковому середовищі.
  3. Активізувати роботу щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання шляхом створення прийомних сімей та влаштування в родини потенційних кандидатів в опікуни, піклувальники та на усиновлення до громадян України.
  4. Посилити контроль (із залученням представників відділів освіти та охорони здоров’я Артемівської міської ради) за станом утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, в сім’ях опікунів, піклувальників.
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

 

   Перший заступник міського голови                                      Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.11.2014 №227
Про стан виконання управлінням молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади...
12.02 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально