Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.03.2014 №67

Переглядів: 803

Про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки  об’єктів суб’єктів   господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Артемівська

Заслухавши інформацію від 04.02.2014 № 01-0527-06 начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради  Литовченка В.М. про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території  м. Артемівська, з метою  покращення стану пожежної безпеки на території м. Артемівська, зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з безпосередньою загрозою життю людей під час виникнення пожеж, згідно з планом роботи  виконавчих органів  Артемівської міської ради на 1 квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 11.12.2013 № 332, відповідно до  Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 №5403-VI із внесеними до нього змінами,  керуючись ст.ст.36,38,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком  Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Артемівської міської ради  Литовченка В.М.   про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території  м. Артемівська  прийняти до відома.
 2. Затвердити Комплексний план посилення протипожежного захисту та техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів,  розташованих на території міста Артемівська, на 2014 рік (додається).
 3. Запропонувати виконкомам Часовоярської (Опанасенко) та Соледарської (Товстокоренко) міських рад розглянути на своїх засіданнях питання щодо посилення протипожежного захисту та техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території міст Часів Яр та Соледар.
 4. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 10.04.2013 № 98  «Про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки  об’єктів суб’єктів  господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території м. Артемівська» як виконане.
 5. Організаційне  виконання рішення покласти на відділ  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради  (Литовченко), 8 Державний пожежно-рятувальний загін головного  управління ДСНС України у Донецькій області (Гордєєв).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого  заступника міського  голови     Савченко Т.М.

Міський  голова                                                                      О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.03.2014 №67
Про стан протипожежного захисту, техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів...
21.32 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально