Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.03.2014 №66

Переглядів: 1013

Про визначення  місць  для проведення публічних заходів передвиборної агітації у  місті Артемівську

Втратило чинність на підставі:

Розглянувши службову записку від 11.03.2014 № 01-1065-06 начальника організаційного відділу Артемівської міської ради Чернікової Т.М. про визначення місць для проведення публічних заходів передвиборної агітації у місті Артемівську, на виконання п.6 ст.58 Закону України «Про вибори Президента України»  в редакції  від 18.03.2004 №1630-ІV  із внесеними до нього змінами, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 22.02.2014 № 757 – VII «Про самоусунення  Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України», керуючись ст.ст.17,32,38,40,52 Закону України  від  21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити  місцем проведення публічних заходів передвиборної агітації, які організовуються окружною виборчою комісією  у  м. Артемівську - приміщення комунального закладу «Артемівський міський народний Дім» за адресою: м. Артемівськ, вул. Перемоги, 23 а.
  2. Організаційному відділу Артемівської міської ради (Чернікова) за допомогою засобів масової інформації довести дане рішення до суб’єктів виборчого процесу та громадян.
  3. Запропонувати  виконкомам Соледарської (Товстокоренко) та Часовоярської (Опанасенко) міських рад визначити місця для проведення публічних заходів передвиборної агітації у містах Соледарі та Часів Ярі та прийняти відповідні рішення у терміни, передбачені Законом України «Про вибори  Президента України» від 18.03.2004 №1630-ІV із внесеними до нього змінами.              
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 14.10.2009 № 454 «Про визначення місць для проведення публічних заходів передвиборної агітації у місті Артемівську».
  5. Організаційне виконання рішення покласти на організаційний відділ Артемівської міської ради  (Чернікова), відділ культури Артемівської міської ради (Новіков), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Головкіну О.А.

Міський голова                                                            О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.03.2014 №66
Про визначення місць для проведення публічних заходів передвиборної агітації у місті Артемівську
10.41 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально