Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.02.2014 №34

Переглядів: 858

Про підсумки  роботи спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2013 рік

Розглянувши звіт від 13.01.2014 № 01-0070-06 спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради про підсумки роботи спостережної комісії  при виконкомі Артемівської міської ради за 2013 рік, заслухавши секретаря  спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради – головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Артемівської міської ради Зозулі Ф.Г. з цього питання,  згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на I квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 11.12.2013  № 332, відповідно до ст.25 Кримінально-виконавчого кодексу України від 11.07.2003 №1129-ІV із внесеними до нього змінами, Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  в редакції від 10.11.2010 № 1042, із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97    № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Звіт  спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради  про підсумки роботи спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2013 рік прийняти до відома.
 2. Роботу спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2013 рік визнати задовільною.
 3. Спостережній  комісії  при  виконкомі  Артемівської  міської ради (Коліно):
  1. Продовжити роботу щодо організації громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних    інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання.
  2. Проінформувати громадськість міста Артемівська через засоби масової інформації та офіційний веб-сайт Артемівської міської ради про результати своєї роботи та про стан дотримання прав людини, захист законних інтересів засуджених осіб під час виконання кримінальних покарань   та адміністративних стягнень у місті Артемівську за 2013 рік. 
 4. Організаційне виконання   рішення покласти на секретаря спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради - головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Артемівської міської ради Зозулю Ф.Г.
 5. Контроль за виконанням рішення  покласти на міського голову Реву О.О.

Міський  голова                                       О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.02.2014 №34
Про підсумки роботи спостережної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2013 рік
24.41 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально