Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.12.2013 №322

Переглядів: 857

Про впорядкування умов оплати праці працівників централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету  м. Артемівська на 2014 рік

Втрачає чинність з 01.01.2015 на підставі

Розглянувши листи головних розпорядників та розпорядників коштів міського бюджету м. Артемівська: відділу культури Артемівської міської ради від 06.11.2013 № 01-5472-06, комітету по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради від 07.11.2013 № 01-5500-06,  комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо – юнацька спортивна школа № 2 Артемівської міської ради» від 07.11.2013 № 01-5516-07,   відділу    освіти    Артемівської   міської   ради    від   12.11.2013  № 01-5603-06  щодо впорядкування умов оплати праці працівників бухгалтерій, централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій, керуючись ст. ст. 28, 32, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" із внесеними до неї змінами, виконком  Артемівської міської ради

ВИРІШИВ: 

 1. Дозволити головним розпорядникам та розпорядникам коштів міського бюджету м. Артемівська: начальнику відділу культури Артемівської міської ради Новікову О.О., начальнику відділу освіти Артемівської міської ради Рубцовій М.А., голові комітету по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради Лису В.М., директору комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Артемівської міської ради» Безкоровайному С.Б. у 2014 році, починаючи з 01 січня 2014 року у межах фонду оплати праці, затвердженого в кошторисах доходів і видатків бюджетних установ та організацій:
  1. Встановлювати працівникам підпорядкованих їм централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій, бухгалтеру комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо–юнацька спортивна школа № 2 Артемівської міської ради», які утримуються за рахунок коштів міського бюджету м. Артемівська, надбавки за високі досягнення у праці та складність, напруженість у роботі до 50 відсотків посадового окладу. Визначити, що у разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни за наказом керівника ці надбавки скасуються або зменшуються.
  2. Здійснювати щомісячно преміювання працівників централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій, бухгалтера комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Артемівської міської ради», відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи та згідно діючого в установі, організації, закладі Положення про преміювання:

   - у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів те економії фонду оплати праці.

  3. Надавати працівникам централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій, бухгалтеру комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2  Артемівської  міської ради» матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі одного посадового окладу на рік.
 2. Запропонувати виконкомам Соледарської (Товстокоренко) та Часовоярської (Опанасенко) міських рад розглянути питання щодо впорядкування умов оплати праці працівників бухгалтерій бюджетних установ та організацій, які утримуються за рахунок коштів міських бюджетів м. Соледару та м. Часів Яру.
 3. Вважати таким, що з 01.01.2014 року втрачає чинність, рішення виконавчого комітету Артемівської  міської ради від 12.12.2012 № 439 "Про впорядкування умов оплати праці працівників централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету м. Артемівська на 2013 рік".
 4. Організаційне виконання рішення покласти на головних розпорядників та розпорядників коштів міського бюджету м. Артемівська: відділ культури Артемівської міської ради (Новіков), відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова), комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради (Лис),  комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Артемівської міської ради» (Безкоровайний).
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В, першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Міський голова                                                          О.О. Рева

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.12.2013 №322
Про впорядкування умов оплати праці працівників централізованих бухгалтерій бюджетних установ та організацій...
11.11 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально