Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.03.2015 №60

Переглядів: 802

Про затвердження складу комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення анти- терористичної операції

Внесени зміни:

З метою надання матеріальної допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535, із внесеними до нього змінами, керуючись Законом України від 20.10.2014 № 1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» із внесеними до нього змінами, ст. ст.34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР “Про місцеве самоврядування в Україні ” із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити склад комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та  особам, які переміщуються  з тимчасово окупованої території України або району проведення анти- терористичної операції  ( далі – комісія ), ( додається ).
 2. Доручити комісії ( Головкіна ) :
  1. Забезпечити розгляд документів  відповідно до Порядку  використання  коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535, із внесеними до нього змінами.
  2. Складати реєстри  отримувачів коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.
  3. Проводити засідання комісії кожні два тижні щомісячно.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради ( Сподіна ):
  1. Забезпечити прийом заяв та документів на надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються  з тимчасово окупованої території України або району проведення анти- терористичної операції.  
  2. Надавати щомісяця 1 і 15 числа реєстри отримувачів коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції Департаменту соціального захисту населення  Донецької облдержадміністрації.
  3. Забезпечувати перерахування одноразової грошової допомоги постраждалим особам та  особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.
  4. Надавати звіт Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації про суму перерахованої одноразової грошової допомоги на особові рахунки отримувачів, відкриті у банківських установах, до 10 числа, що настає за звітним періодом.
 4. Організаційне виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (Сподіна).
 5. Контроль за виконанням рішенням покласти на заступника міського голови  за розподілом обов’язків.

 Міський голова                                             О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.03.2015 №60
Про затвердження складу комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення анти- терористичної операції
14.93 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально