Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 108 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.12.2014 №259

Переглядів: 764

Про організацію проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату

Розглянувши лист від 27.10.2014 № 01-3423-07 військового комісара Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату Шурла Р.Г. щодо організації проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на IV квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 10.09.2014 №198, відповідно до Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” в редакції від 04.04.2006 № 3597-IV із внесеними до нього змінами, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352, із внесеними змінами, керуючись ст. ст. 36, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР „Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Організувати проведення у період з 02.01.2015 року по 31.03.2015 року приписку допризовників з числа осіб, які проживають на території Артемівської міської ради, і підлягають приписці до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату.
 2. Утворити:
  1. Артемівську міську комісію з питань приписки та затвердити її склад (додається).
  2. Утворити Артемівську міську резервну комісію з питань приписки та затвердити її склад (додається).
 3.  Запропонувати Артемівсько-Дебальцевському об'єднаному міському військовому комісаріату (Шурло):
  1. Розробити план підготовки і проведення приписки громадян до призовної дільниці та подати для затвердження заступнику міського голови Петриєнко Т.В.
  2. Здійснити розрахунок необхідної кількості технічних працівників, обслуговуючого персоналу та транспортних засобів для забезпечення організованого і якісного проведення приписки громадян до призовної дільниці і погодити з заступником міського голови Петриєнко Т.В.
 4. В.о. начальника відділу охорони здоров’я Артемівської міської ради Мироновій О.О. здійснити добір лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду, обстеження громадян, які підлягають приписці на період з 02.01.2015 року по 31.03.2015 року.
 5. Начальнику відділу освіти Артемівської міської ради Рубцовій М.А., направити до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату психолога для психологічного відбору допризовників на період приписки з 02.01.2015 року по 31.03.2015 року.
 6. Запропонувати начальнику Артемівського міського відділу (з обслуговування м. Артемівськ та Артемівського району) ГУМВС України у Донецькій області Кожухівському Д.В. надати Артемівсько-Дебальцевському об’єднаному міському військовому комісаріату допомогу у розшуку допризовників, які ухиляються від прибуття на приписку.
 7. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.12.2013 № 317 „Про організацію проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об’єднаного міського військового комісаріату”, як виконане в цілому.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

Міський голова                                                                      О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.12.2014 №259
Про організацію проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату
15.18 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально