Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.09.2014 №192

Переглядів: 497

Про результати організації оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року

Розглянувши довідку від 11.08.2014 № 01-2643-06 начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О.  “Про результати організації оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року”, відповідно до плану заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 09.04.2014 № 99, згідно з  планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІІ квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 11.06.2014 № 147, керуючись ст.ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні"  із внесеними до нього змінами, Законом України від 04.09.2008 № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із внесеними до нього змінами,  виконком Артемівської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Довідку начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. “Про результати організації оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року” прийняти до відома.

2. Керівникам бюджетних установ, які розташовані на території Артемівської міської ради та фінансуються за рахунок коштів міських  бюджетів міст Артемівська, Часів Яру, Соледару, при укладенні колективних договорів передбачати  в установленому законодавством порядку кошти на оздоровлення дітей працівників бюджетної сфери в 2015 році.

3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко),  відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова), управлінню молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева) при формуванні проекту міського бюджету м. Артемівська на 2015 рік  передбачити фінансування витрат на оздоровлення в дитячих оздоровчих таборах дітей, які мешкають на території Артемівської міської ради та  потребують соціальної уваги та підтримки.

4. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 09.04.2014 № 99 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають  на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року»,  як виконане.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

  

Перший заступник міського голови                                    Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.08.2014 №192 10.93 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально