Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 09.04.2014 №99

Переглядів: 512

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року


Розглянувши довідку від 28.02.2014 № 01-0929-06 начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року», з метою  створення у літній період 2014 року умов для повноцінного відпочинку, покращення стану здоров`я дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, згідно з  планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІ квартал 2014 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.03.2014 № 65, відповідно до Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства» із внесеними до нього змінами, керуючись Законом України від 04.09.2008  № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із внесеними до нього змінами, ст. ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97  №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Довідку начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року» прийняти до відома.

2. Затвердити:

2.1. План заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року (додається).

2.2. Склад  міської міжвідомчої комісії з організації оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, влітку 2014 року (додається).

2.3. Склад комісії із розподілу  путівок для оздоровлення  у літній період 2014 року дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки   (додається).

2.4.  Кошторисну вартість путівки в Артемівському дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку “Вогник” на 2014 рік – 2000,00  грн. (перебування у таборі 21 день) для однієї дитини (додається).

3. Керівникам підприємств, установ, організацій: Державного підприємства “Артемсіль” (Доценко), ПАТ “Часовоярський вогнетривкий комбінат” (Третьяков), відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова) забезпечити  своєчасне відкриття дитячих оздоровчих таборів.

4. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) спільно з відділом освіти Артемівської міської ради (Бірюков) вирішити питання фінансування витрат відділу освіти Артемівської міської ради на оздоровлення  в дитячих оздоровчих таборах в 2014 році дітей,  які потребують соціальної уваги та підтримки, згідно кошторису витрат (додається).

5. Організаційне виконання рішення покласти на управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева), відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова), фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В., першого заступника міського голови  Савченко Т.М.

 

 

               Міський  голова                                             О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 09.04.2014 №99 25.19 KB

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально