Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 09.04.2014 №116

Переглядів: 796

Про затвердження акту міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану житлового будинку № 3 по вул.1-ша Залізнична у місті Артемівську

Розглянувши акт міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню  технічного  стану  об’єктів  житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Артемівська від 26.02.2014 року з обстеження технічного стану житлового будинку № 3 по      вул. 1-ша Залізнична у місті Артемівську, який є комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська, і знаходиться на балансі комунального підприємства “Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг”, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання”, затвердженим постановою Ради Міністрів Української РСР від 26.04.84 № 189, Постановою Кабінету Міністрів України від 05.05.97 № 409 “Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж”, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ :

1 Затвердити акт міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Артемівська від 26.02.2014 року з обстеження технічного стану житлового будинку № 3 по вул. 1-ша Залізнична у місті Артемівську, який є комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська, і знаходиться на балансі комунального підприємства “Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг” (додається).

2. Комунальному підприємству «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв) забезпечити в установленому законодавчому порядку здійснення організаційно-правових заходів щодо:

2.1. Підготовки та проведення капітального ремонту житлового будинку  № 3 по вул. 1-ша Залізнична у місті Артемівську.

2.2. Розробка проектно-кошторисної документації з капітального ремонту житлового будинку № 3 по вул. 1-ша Залізнична у місті Артемівську.

3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) передбачити кошти у міському бюджеті міста Артемівська на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту покрівлі та посилення конструктивів (фундаменту та стін) житлового будинку №3 по вул. 1-ша Залізнична у 2014 році.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Головкіну О.А., перший заступник міського голови Савченко Т.М.

 

 

Міський голова                                                               О.О. Рева

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 09.04.2014 №116 9.19 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально