Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 103 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 05.03.2014 №57

Переглядів: 867

Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у місті Артемівську

Втратило чинність на підставі:

Розглянувши доповідну записку від 04.03.2014 №01-1004-06 заступника міського голови Головкіної О.А. щодо відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у м. Артемівську, на виконання Закону України «Про вибори Президента України» в редакції від 18.03.2004 №1630-IV із внесеними до нього змінами, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 22.02.2014 №757-VII “Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України», Правил благоустрою у м. Артемівську, затверджених у новій редакції рішенням Артемівської міської ради від 24.07.2013 №6/41-744, керуючись ст.ст. 17, 18, 40, 52, 73 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Відвести місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації у  м. Артемівську згідно переліку (додаток 1).
 2. Закріпити місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації у м. Артемівську за підприємствами, які обслуговують житловий фонд комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, відповідно до території обслуговування (за їх згодою) згідно переліку (додаток 2).
 3. Доручити підприємствам, визначеним у додатку 2 до цього рішення:
  1. Забезпечити обладнання місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у м. Артемівську стендами та дошками оголошень.
  2. Підтримувати у належному стані місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації у м. Артемівську.
 4. Суб’єктам виборчого процесу забезпечити:
  1. Розміщення матеріалів передвиборної агітації у м. Артемівську на стендах та дошках оголошень, розташованих у місцях, визначених цим рішенням.
  2. Виконання вимог Правил благоустрою у м. Артемівську, затверджених у новій редакції рішенням Артемівської міської ради від 24.07.2013 №6/41-744.
 5. Організаційному відділу Артемівської міської ради (Чернікова) довести це рішення до суб’єктів виборчого процесу та громадян за допомогою засобів масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
 6. Запропонувати виконкомам Соледарської (Товстокоренко) та Часовоярської (Опанасенко) міських рад визначити місця для розміщення передвиборної агітації у м. Соледарі та м. Часів Ярі та прийняти відповідні рішення.
 7. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.07.2012 №267 «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у  м. Артемівську».
 8. Організаційне виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), Управління   муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), організаційний відділ Артемівської міської ради (Чернікова)
 9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Головкіну О.А.

Міський голова                                                            О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 05.03.2014 №57
Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у місті Артемівську
16.43 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально