Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.09.2012 №307

Переглядів: 3680

Про  початок опалювального

 сезону 2012-2013 років

 у м. Артемівську

Згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на III квартал  2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 13.06.2012  № 203,  керуючись ст.16 Закону України від 24.06.2004 №1875-IV „Про житлово-комунальні послуги” із внесеними до нього змінами,  ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97                 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із  внесеними  до  нього  змінами, п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, із внесеними до них змінами, виконком Артемівської міської ради

 

 

         В И Р І Ш И В :

            1.   Встановити :

            1.1 Початок опалювального сезону 2012-2013 років у                              м. Артемівську:

             - в індивідуальному житловому секторі з 01.10.2012 року ;

             - для всіх інших споживачів з 15.10.2012 року.

  1.2  У разі зниження температури зовнішнього повітря до +80С та нижче на протязі трьох діб розпочати подачу теплоносія у дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні навчальні заклади, лікарні та інші лікувально-диспансерні заклади.

 

  2. Керівникам підприємств: товариства з обмеженою  відповідальністю «АРТЕМІВСЬК-ЕНЕРГІЯ» (Валанчиус), товариства з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР–ІНВЕСТ» (Баланчук), товариства з обмеженою відповідальністю «Укрелектромережбуд» (Дадашов), товариства з обмеженою відповідальністю «Красногоренерго», комунального підприємства «БАХМУТ - ВОДА» (Бурлаченко), комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово – комунальних послуг» (Бондарєв),  Артемівського управління по газопостачанню та газифікації  публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації  «Донецькоблгаз» (Бабан) до початку опалювального сезону 2012-2013 років у м. Артемівську організувати цілодобову роботу диспетчерських служб.

 

  3. Рекомендувати виконкомам Соледарської (Товстокоренко) та Часовоярської (Опанасенко) міських рад розглянути на  своїх  засіданнях   питання щодо початку опалювального сезону 2012-2013 років у  містах Соледарі та Часів Ярі.

 

  4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово  – комунальних послуг» (Бондарєв).

 

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В..

            

 

 

       Міський голова                                                            О.О.РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально