Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

С П И С О К ДЕПУТАТІВ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6-го СКЛИКАННЯ (2010-2017р.р.)

Переглядів: 15872
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Посада (заняття) Місце роботи Телефон Партійність, фракція, Мажоритарник/ За списком партії
1 АКУЛОВА Альона Львівна 11.03.1978 Начальник Центру поштового зв’язку №2 Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» р.тел. 44-01-22 Безпартійний, позафракційна,
виборчий округ №10
2 БАБЕНКО Володимир Володимирович 20.09.1970 Приватний підприємець р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційний,
виборчий округ №15
3 БАРБУЛІНА Юлія Миколаївна 17.06.1985 юрісконсульт ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» р.тел. 050-422-3369 Безпартійний, позафракційна, за списком Партії регіонів
4 БЛАГОВІСНИЙ Сергій Володимирович 05.04.1965 Тимчасово не працює 050-261-8267 Безпартійний, фракція ПР за списком Партії регіонів
5 БОЙКО Валерій Анатолійович 04.01.1960 Директор ТОВ «Артемтранс» 095-377-4996 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ № 2
6 БОЙКО Володимир Петрович 21.07.1953 Пенсіонер д.тел. 3-70-30 Безпартійний, група КП за списком Комуністичної партії
7 БОНДАРЄВ Олександр Володимирович 17.01.1969 Директор КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» пр. 44-90-75 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №9
8 ВЕЛИЧКО Володимир Ілліч 26.03.1957 пенсіонер 44-89-04 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
9 ВІТЯЗЬ Володимир Михайлович 06.01.1958 Головний лікар КЗОЗ Бахмутська стоматологічна поліклініка пр. 44-71-71 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
10 ГОВОРУН Раїса Анатоліївна 03.11.1953 Вчитель, Загальноосвітня школа №18 066-051-7011 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №21
11 ГОЛУБЄВ Олександр Вікторович 26.10.1959 Директор ТОВ «Ді Ті Джі електрик» пр. 44-05-65 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №12
12 ДЕМЕНКОВ Сергій Іванович 16.01.1954 Пенсіонер пр. 44-11-95 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №14
13 ДМИТРОЦ Світлана Володимирівна 03.02.1969 Начальник відділу кадрів ПП «Торгівельно-промисловий комплекс» р.тел. 44-63-23 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
14 ДОЦЕНКО Дмитро Миколайович 11.08.1973     член ПР, фракція ПР виборчий округ №25
15 ЗАХАРЕНКО Володимир Степанович 28.10.1945 Керівник штабу ветеранів ДП «Артемсіль» пр. 44-40-46 член ПР, фракція ПР виборчий округ №24
16 ЗІНЧЕНКО Наталя Леонідівна 31.10.1975 Начальник відділу місцевого податку і зборів, екологічного податку та рентної плати Артемівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області пр. 44-02-33 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
17 ЗИКОВ Юрій Ананійович 15.09.1961 Приватний підприємець   Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
18 ІВАНКОВ Володимир Володимирович 08.09.1978 Генеральний директор ТОВ «БАХМУТ-АГРО»   Безпартійний, позафракційний виборчий округ №22
19 КАЛЕВАТИХ Микола Миколайович 15.04.1953 Пенсіонер 050-577-1262 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №23
20 КАПЛЕНКО Ольга Петрівна 08.12.1947 Пенсіонер р.тел. 44-02-46 член ПР, позафракційна виборчий округ №13
21 КІЩЕНКО Світлана Іванівна 12.04.1963 Секретар Бахмутської міської ради р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №27
22 КОЛОМІЄЦЬ Валерій Віталійович 19.12.1963 Декан Електро- технологічного факультету Української інженерно- педагогічної академії пр. 44-86-53 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
23 КОТОВА Оксана Михайлівна 17.11.1965 Заступник головного лікаря з медичної частини Часовоярської міської лікарні №3 пр. 44-02-33 член ПР, фракція ПР виборчий округ №28
24 КРАСНОЖОН Наталія Миколаївна 11.07.1958 Директор КЗ «Бахмутський медичний коледж» пр. 3-03-38 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №17
25 ЛЕЩІНЕР Вікторія Наумівна 07.04.1975 Директор ТОВ «Культурно- розважальний комплекс «Победа» р. тел. 48-27-12 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
26 ЛУТАЙ Сергій Миколайович 09.07.1973 Доцент Електро- технологічного факультету Української інженерно- педагогічної академії пр. 44-86-53 Безпартійний, Позафракційний за списком Партії регіонів
27 МАКОВСКИЙ Олександр Олександрович 12.05.1982 1 секретар Артемівської ГК ЛКСМУ (тимчасово не працює) дом. тел. 44-02-38 член КП, група КП, за списком Комуністичної партії
28 МАЛАЗОНІЯ Годердзі Джинджикоєвич 29.09.1966 Директор ТОВ «Арт-Дон» р.тел. 3-14-49 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №11
29 МАЛЬОВАНА Вікторія Володимирівна 25.11.1965 Заступник генерального директора ПрАТ «АртВайнери» пр. 48-00-24 член ПР, фракція ПР виборчий округ №20
30 МЕЛЬНИКОВА Світлана Леонідівна 19.12.1976 Головний лікар Бахмутської центральної районної лікарні р.тел. 3-02-55 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
31 МИРОШНИЧЕНКО Віктор Миколайович 14.02.1964 Голова товариства Часовоярський завод "Гідрозалізобетон" пр. 48-37-69 член ПР, фракція ПР виборчий округ №30
32 НІКІТЕНКО Олексій Миколайович 28.10.1974 Голова правління ПрАТ «Фітофарм» пр. 3-20-63 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №7
33 ОДОЛАДОВ Дмитро Олександрович 14.12.1973 Головний технічний інспектор праці Донецькогой обласного комітету профспілки металургів та горняків України м. Краматорськ р.тел. 44-03-81 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
34 ПАНТЄЄВ Валерій Олександрович 16.12.1970 Лікар Станції швидкої медичної допомоги м.Бахмут 44-02-33 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
35 ПАРЖИЦЬКИЙ Вячеслав Вячеславовоич 03.04.1971 Директор Бахмутського коледжу мистецтв ім.Карабиця пр. 44-52-05 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №6
36 РАДКОВСЬКИЙ Артур Анатолійович 25.08.1970 Пенсіонер дом .тел. 3-05-28 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
37 САБАЄВ Всеволод Володимирович 06.03.1969 Начальник енергослужби ТОВ «Завод кольорових металів» пр. 3-14-13 р.тел. 44-98-31 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ №18
38 САВОСТІНА Ольга Яківна 30.01.1958 Начальник цеху ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» р.тел. 44-38-22 Безпартійний, позафракційна виборчий округ №26
39 САКАЛИ Володимир Васильович 02.05.1962 Приватний підприємець пр. 2-08-03 член ПР, фракція ПР виборчий округ №5
40 СЕВЕРІНОВ Михайло Володимирович 16.01.1942 Пенсіонер пр. 3-14-13 р.тел. 48-50-34 член ПР, фракція ПР за списком Партії регіонів
41 СИТНИКОВ Сергій Анатолійович 13.04.1955 Пенсіонер р.тел. 3-14-44 Безпартійний, група КП за списком Комуністичної партії
42 СКИРДА Ігор Володимирович 06.09.1968 Директор КПНЗСП "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради" пр. 44-04-61 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
43 СКОК Тетяна Володимирывна 02.04.1961 Пенсіонер 44-02-33 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
44 СКРИПНИК Вікторія Вікторівна 14.05.1967 Головний геолог ДП «Артемсіль» пр. 44-20-50 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
45 СЛЄСАРЄВ Валерій Валерійович 24.06.1987 Приватний нотаріус Бахмутський міський нотаріальний округ Донецької області р.тел. 44-55-40 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
46 СМАГА Галина Леонідівна 04.04.1963 Директор Соледарської загальноосвітної школи №13 пр. 44-20-79 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
47 СОРОКА Ігор Володимирович 09.04.1974 Заступник начальника юридичного відділу ДП «Артемсіль» р.тел. 44-25-05 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
48 СОТНИКОВ Роман Геннадійович 08.06.1978 Приватний підприємець ПП "АРТХОЛ" р. тел. 44-84-64 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
49 ТРЕТЬЯКОВ Костянтин Михайлович 05.11.1960 Пенсіонер р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №29
50 ТРИЖОН Сергій Анатолійович 28.09.1966 Помічник ген. директора з персоналу та соц. питань ТОВ «Завод кольорових металів» р. тел. 44-98-15 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ №4
51 ТРУБЕКО Олександр Володимирович 21.10.1949 Інженер з метрології ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» 44-02-33 Безпартійний, фракція ПР за списком Партії регіонів
52 ТРУЩІН Сергій Миколайович 28.05.1978 Директор КП «БАХМУТ –ВОДА» р.тел. 44-19-94 Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
53 ЧЕПУРІН Артем Юрійович 04.01.1980 Приватний підприємець р.тел. 44-02-46 Безпартійний, позафракційний виборчий округ №3
54 ШИНКАРЕНКО Олександр Григорович 25.12.1959 Пенсіонер р. тел. 44-89-04 член ПР, фракція ПР виборчий округ №1
55 ШПИЧКА Віталій Вікторович 16.06.1971     член ПР, фракція ПР виборчий округ №16
56 ШРАМКО Вячеслав Миколайович 07.10.1976 Генеральний директор ТОВ «Завод кольорових металів» пр. 3-14-13 р.тел. 3-13-12 Безпартійний, фракція ПР виборчий округ №19

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально