Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 59 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

С П И С О К ДЕПУТАТІВ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6-го СКЛИКАННЯ (2010р.)

Переглядів: 23162
№ з/
п
Прізвище, ім’я, по батькові Рік народ-ження Посада (заняття) Місце роботи Телефон/електронна пошта Партійність, фракція, мажори-тарник/за списком партії
1. АКУЛОВА Альона Львівна 11.03.1978 Начальник Центру поштового зв’язку №2 Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» р.тел. 44-01-22 poshta_doneck_artemovsk@ukrposhta.com Безпартійна, позафракційна, одномандатний виборчий округ №10
2. БАБЕНКО Володимир Володимирович 20.09.1970 Приватний підприємець р.тел. 44-02-46 vladimirbabenkooffice@gmail.com Безпартійний, фракція "Регіон", одномандатний виборчий округ №15
3. БАРБУЛІНА Юлія Миколаївна 17.06.1985 Юрісконсульт ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» р.тел. 050-422-3369 barbulina1@gmail.com Безпартійна, фракція "Регіон", за списком Партії регіонів
4. БЛАГОВІСНИЙ Сергій Володимирович 05.04.1965 Начальник господарсько- побутового відділу ТОВ «ЗКМ» р. тел. 44-98-15,
прийм. 48-50-11
Безпартійний, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
5. БОЙКО Валерій Анатолійович 04.01.1960 Директор ТОВ «Артемтранс» 095-377-4996
donelektross11@gmail.com
Безпартійний, фракція "Регіон", виборчий округ № 2
6. БОЙКО Володимир Петрович 21.07.1953 Пенсіонер д.тел. 3-70-30 amak101@i.ua Безпартійний, група КП за списком Комуністичної партії
7. БОНДАРЄВ Олександр Володимирович 17.01.1969 Директор КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» прийм. 44-90-75 uprcomgku@gmail.com Безпартійний, позафракційний, одномандатний виборчий округ №9
8. ВАСИЛЮК
Людмила
Миколаївна
дострокове припинення повноважень рішення від 27.11.2013 №6/45-839
ЛУТАЙ Сергій Миколайович 09.07.1973 lytaysergey@gmail.com Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
9. ВЕЛИЧКО Володимир Ілліч 26.03.1957 Пенсіонер 44-89-04 член ПР, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
10. ВІТЯЗЬ Володимир Михайлович 06.01.1958 Головний лікар КЗОЗ Бахмутська стоматоло-гічна поліклініка прийм. 44-71-71, artstomat1@gmail.com член ПР, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
11. ГОВОРУН Раїса Анатоліївна 03.11.1953 Методист, Бахмутський медичний коледж 066-051-70-11, govorunraisa@gmail.com Безпартійна, позафракційна одномандатний виборчий округ №21
12. ГОЛУБЄВ Олександр Вікторович 26.10.1959 Директор ТОВ «Ді Ті Джі електрик» прийм. 44-05-65, gdalex59@i.ua Безпартійний, позафракційний одномандатний виборчий округ №12
13. ДЕМЕНКОВ Сергій Іванович дострокове припинення повноважень рішення від  25.04.2018 №6/112-2171
14. ДМИТРОЦ Світлана Володимирівна 03.02.1969   dmitrots@ukr.net Безпартійна, позафракційна за списком Партії регіонів
15. ДОЦЕНКО Дмитро Миколайович 11.08.1973     член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №25
16. ЗАХАРЕНКО Володимир Степанович 28.10.1945 Пенсіонер salt@artyomsalt.com член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №24
17. ЗІНЧЕНКО Наталя Леонідівна 31.10.1975 Начальник відділу місцевого податку і зборів, екологіч-ного податку та рентної плати Артемівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області zemkadastr.75@gmail.com Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
18. ЗИКОВ Юрій Ананійович 15.09.1961 Приватний підприємець   Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
19. ІВАНКОВ Володимир Володимирович дострокове припинення повноважень рішення від  23.10.2019 №6/134-2691
20. КАЛЕВАТИХ Микола Миколайович 15.04.1953 Пенсіонер 050-577-12-62,
kalevatih.m.m@ukr.net
Безпартійний, позафракційний одномандатний виборчий округ №23
21. КАПЛЕНКО Ольга Петрівна 08.12.1947 Пенсіонер kaplenko47@ukr.net член ПР, позафракційна одномандатний виборчий округ №13
22. КІЩЕНКО Світлана Іванівна 12.04.1963 Секретар Бахмутської міської ради р.тел. 44-02-46, svkischenko@artemrada.gov.ua Безпартійна, позафракційна одномандатний виборчий округ №27
23. КОЛОМІЄЦЬ Валерій Віталійович 19.12.1963 Декан Електро- технологіч-ного факультету Української інженерно- педагогічної академії прийм. 44-86-53,
nnppiuipa@ukr.net
Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
24. КОРОЧАНСЬКИЙ Андрій Юрійович дострокове припинення повноважень рішення від  20.12.2017 №6/108-2049
25. КОТОВА Оксана Михайлівна 17.11.1965 Заступник головного лікаря з медичної частини Часово-ярської міської лікарні №3 gorbolnica@i.ua член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №28
26. КРАСНОЖОН Наталія Миколаївна 11.07.1958 Директор КЗ «Бахмутсь-кий медичний коледж» прийм. 3-03-38, krasnozhonnatasha@gmail.com Безпартійна, позафракційна одномандатний виборчий округ №17
27. КУЛИЧЕНКО Максим Ігорович дострокове припинення повноважень рішення від 27.09.2017 №6/105-1976
28. ЛЕЩІНЕР Вікторія Наумівна 07.04.1975 Директор ТОВ «Культурно- розважаль-ний комплекс «Победа» р. тел. 48-27-12, naumovna777@gmail.com Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
29. МАКОВСКИЙ Олександр Олександрович 12.05.1982 1 секретар Артемівської ГК ЛКСМУ (тимчасово не працює) дом. тел. 44-02-38,
amak100@i.ua
член КП, група КП, за списком Комуністичної партії
30. МАЛАЗОНІЯ Годердзі Джинджикоєвич 29.09.1966 Директор ТОВ «Арт-Дон» р.тел. 3-14-49,
art_don@i.ua
Безпартійний, позафракційний одномандатний виборчий округ №11
31. МАЛЬОВАНА Вікторія Володимирівна 25.11.1965 Заступник генераль-ного директора ПрАТ «АртВайнери» прийм. 48-00-24, v.malovana@artwinery.com.ua член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №20
32. МЕЛЬНИКОВА Світлана Леонідівна 19.12.1976 Головний лікар Бахмутської центральної районної лікарні р.тел. 44-95-95
s.l.melnikova@gmail.com
Безпартійна, позафракційна за списком Партії регіонів
33. МИРОШНИЧЕНКО Віктор Миколайович 14.02.1964     член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №30
34. НІКІТЕНКО Олексій Миколайович 28.10.1974 Член нагля-дової ради ПРАТ «ФІТОФАРМ» прийм. 44-02-36 Безпартійний, позафракційний одномандатний виборчий округ №7
35. НІКОЛАЄВ Віктор Григорович помер 2016 році.
36. ОДОЛАДОВ Дмитро Олександрович 14.12.1973 Головний технічний інспектор праці Донецького обласного комітету профспілки металургів та горняків України м. Краматорськ oda.prof.17@gmail.com член ПР, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
37. ПАНТЄЄВ Валерій Олександрович 16.12.1970   vapant1@i.ua Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
38. ПАРЖИЦЬКИЙ Вячеслав Вячеславовоич 03.04.1971 Директор Бахмутського коледжу мистецтв ім.Карабиця прийм. 44-52-05,
vvp-amu@ukr.net
Безпартійний, позафракційний одномандатний виборчий округ №6
39. РАДКОВСЬКИЙ Артур Анатолійович 25.08.1970 Пенсіонер дом .тел. 3-05-28 член ПР, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
40. САБАЄВ Всеволод Володимирович 06.03.1969 Начальник енерго-служби ТОВ «Завод кольорових металів» прийм. 48-50-11, р.тел. 44-98-31 o.kropovaya@azocm.ua Безпартійний, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №18
41. САВОСТІНА Ольга Яківна 30.01.1958 Начальник цеху ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» р.тел. 44-38-22,
Olga.Savostina@knauf.ua
Безпартійна, позафракційна одномандатний виборчий округ №26
42. САКАЛИ Володимир Васильович 02.05.1962 Приватний підприємець прийм. 2-08-03,
VVSakaly@ukr.net
член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №5
43. СЕВЕРІНОВ Михайло Володимирович 16.01.1942 Пенсіонер тел. 050-315-94-20 член ПР, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
44. СИТНИКОВ Сергій Анатолійович 13.04.1955 Пенсіонер р.тел. 3-14-44,
Sergeisitnikov@ukr.net
Безпартійний, група КП за списком Комуністичної партії
45. СКИРДА Ігор Володимирович 06.09.1968 Директор КПНЗСП "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради" прийм. 44-04-61,
bkdush1@gmail.com
Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
46. СКРИПНИК Вікторія Вікторівна 14.05.1967 Головний геолог ДП «Артемсіль» прийм. 44-20-50, skripnik.19931967@gmail.com Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
47. СЛЄСАРЄВ Валерій Валерійович 24.06.1987 Приватний нотаріус Бахмутський міський нотаріальний округ Донецької області р.тел. 44-55-40,
notariat_slesarev@ukr.net
Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
48. СМАГА Галина Леонідівна 04.04.1963 Директор Бахмутської загально-освітної школи №3 прийм. 48-22-05 Безпартійний, позафракційна за списком Партії регіонів
49. СОРОКА Ігор Володимирович 09.04.1974 Заступник начальника юридичного відділу ДП «Артемсіль» р.тел. 44-25-05,
sorokа@artyomsalt.com
Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
50. СОТНИКОВ Роман Геннадійович 08.06.1978 Приватний підприємець ПП "АРТХОЛ" р. тел. 44-84-64,
sotnikoff78@gmail.com
Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
51. ТРЕТЬЯКОВ Костянтин Михайлович 05.11.1960 Пенсіонер tkm5@ukr.net Безпартійний, фракція "Регіон", одномандатний виборчий округ №29
52. ТРИЖОН Сергій Анатолійович 28.09.1966 Помічник ген. директора з персоналу та соц. питань ТОВ «Завод кольорових металів» р. тел. 44-98-15, прийм. 48-50-11 s.trizhon@azocm.ua Безпартійний, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №4
53. ТРУБЕКО Олександр Володимирович 21.10.1949 Пенсіонер a.trubecko49@gmail.com Безпартійний, фракція "Регіон" за списком Партії регіонів
54. ТРУЩІН Сергій Миколайович 28.05.1978 Директор КП «БАХМУТ –ВОДА» р.тел. 44-19-94,
artemvoda@ukr.net
Безпартійний, позафракційний за списком Партії регіонів
55. ЧЕПУРІН Артем Юрійович 04.01.1980 Приватний підприємець р.тел. 44-13-86,
artemchepurin@ukr.net
Безпартійний, позафракційний одномандатний виборчий округ №3
56. ШИНКАРЕНКО Олександр Григорович 25.12.1959 Пенсіонер р. тел. 44-89-04 член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №1
57. ШПИЧКА Віталій Вікторович 16.06.1971   office@azocm.ua член ПР, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №16
58. ШРАМКО Вячеслав Миколайович 07.10.1976 Директор комерційний ТОВ «ЗКМ» прийм. 48-50-11
svn@azocm.ua
Безпартійний, фракція "Регіон" одномандатний виборчий округ №19
59. ЮРЧЕНКОВА Марина Олександрівна дострокове припинення повноважень рішення від  27.11.2013 №6/45-840
СКОК Тетяна Володимирівна 02.04.1961 Пенсіонер doctorskok@ukr.net Безпартійна, позафракційна за списком Партії регіонів
60. ЯТЧЕНКО Микола Іванович дострокове припинення повноважень рішення від 26.07.2017 №6/103-1935

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально