Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

У Бахмутському управлінні підвели підсумки деклараційної кампанії – 2019

Переглядів: 136
10.06.2019 - 13:53

У ході деклараційної кампанії до Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області громадянами надано 1223 податкові декларації про майновий стан і доходи та задекларовано загальний дохід у сумі 94308,7 тис. грн, що на 44138,9 грн або на 53 % більше, ніж у минулому році – про це повідомив  заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області Сергій Клюєв .

Громадяни визначили до сплати податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб на суму 1139 тис гривень. Це більше в порівнянні з минулим роком на 39,3% або на 447,1 тис. гривень. Сума військового збору до сплати становить 200,5 тис. грн, що на 42,5 тис. грн більше, ніж у попередньому році.

Бахмутське управління нагадує, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Не зважаючи на завершення деклараційної кампанії отримати податкову знижку за наслідками 2018 року громадяни можуть до кінця поточного року. Станом на 01.06.2019 такою можливістю скористалися 111 громадян, яким належить повернути  з бюджету майже 200 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально