Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо дотримання трудового законодавства

Переглядів: 177
10.04.2019 - 09:00

З метою дотримання законодавства про працю та при виплаті заробітної плати, фахівцями Бахмутського управління Головного управління ДФС у Донецькій  області проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками. Під час зустрічей з платниками податків надаються  роз’яснення щодо необхідності легалізації найманої праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин. Відповідно до вимог чинного законодавства, при оформленні працівника на роботу, в обов’язковому порядку укладається трудовий договір, який оформлюється наказом та повідомленням органів ДФС про прийняття працівника на роботу.  

Роботодавець та працівник повинні чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення. Для роботодавця ризики полягають у чималих фінансових санкціях.

Набагато більше втрачає сам працівник. Погоджуючись на неофіційне працевлаштування, громадяни позбавляють себе права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену законодавством тривалість робочого часу і відпочинку, соціального страхування у разі втрати працездатності, і як наслідок права на пенсійне забезпечення.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально