Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Медогляди та вакцинація працівників за кошт роботодавця: чи бути ПДФО

Переглядів: 1160

До оподатковуваного доходу платника податку не включаються витрати роботодавця на обов’язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 р. № 1645-ІІІ (даліЗакон № 1645) і на вакцинацію працівника, спрямовану на профілактику захворювань у період загрози епідемій, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 р. № 4004-ХІІ за наявності відповідних підтвердних документів, окрім витрат, що компенсуються виплатами з фонду загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування (пп. 165.1.19 ПКУ).

Обов’язкові попередні (до прийняття на роботу) і періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв й організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення та може призвести до поширення інфекційних хвороб, проводяться за кошт роботодавців у порядку, установленому законодавством.

Отже, не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — працівника витрати роботодавця на обов’язковий попередній (до прийняття на роботу) профілактичний огляд такого платника згідно із Законом № 1645 у разі дотримання вимог пп. 165.1.19 ПКУ.

ІПК ДФС від 27.09.2017 р. № 2056/6/99-99-13-02-03-15/ІПК


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально