Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Анулювання реєстрації платника ПДВ скасовано судом: поновлюємо рахунок у СЕА ПДВ

Переглядів: 785

Загальні правила відновлення автоматичного обліку показників у системі електронного адміністрування ПДВ після скасування рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ відсутні.
Порядок відновлення закритого чи відкриття нового рахунка в системі електронного адміністрування ПДВ може бути визначений у самому рішенні суду.
При цьому кожне рішення щодо скасування рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ має індивідуальний характер і розглядається окремо залежно від обставин (було чи не було закрито електронний рахунок платника на момент відновлення реєстрації платника в реєстрі платників ПДВ, чи була повторна реєстрація платником ПДВ і відкрито новий електронний рахунок після анулювання реєстрації тощо).
Оскільки під час виконання рішень суду щодо скасування рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ застосовується індивідуальний підхід і відсутні загальні правила відновлення показників у системі електронного адміністрування ПДВ, ДФС пропонує звертатися до контролюючих органів ДФС із детальним описом ситуації для отримання індивідуальної податкової консультації відповідно до ст. 52 ПКУ.
(Підкатегорія 101.17 системи «ЗІР»).


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально