Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Місцеві бюджети Донеччини з початку року отримали понад 5 мільярдів гривень

Переглядів: 333

За вісім місяців 2016 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 5 мільярдів 250 мільйонів гривень, що в порівнянні з  аналогічним періодом минулого року більше на 1750 млн. грн., або на 50 відсотків.
Основна частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (62 відс.). За січень-серпень 2016 року зібрано більше 3 млрд. грн., що на 42 відс. більше минулорічних показників за аналогічний період.
Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (12 відс.), що з початку року становить 638,8 млн. грн., або на 36 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Крім того, платниками, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, перераховано до бюджету майже 323 млн. грн. (6,2 відс.), що на 52,2 відс. більше аналогічного періоду минулого року.
Також, з початку року спостерігається приріст надходжень до місцевих бюджетів в порівнянні з показниками минулого року акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, а саме на 33,6 відсотків. У 2016 році місцеві бюджети отримали 237,2 млн. грн. цього податку.
Зростання надходжень до місцевих бюджетів є результатом плідної співпраці працівників територіальних органів фіскальної служби Донеччини з платниками податків та органами місцевого самоврядування.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально