Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Інформаційне повідомлення про проведення аукціону

Переглядів: 1031
05.05.2020 - 09:07

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради повідомляє про проведення аукціону.

Спосіб приватизації - продаж на аукціоні з умовами.

Найменування об’єкта приватизації, його характеристика: нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 42,5 кв.м.

Адреса об’єкта: м. Бахмут, вул. Свято-Георгіївська, 67.

Стартова ціна продажу об’єкта: 31928,29 грн. (з ПДВ);

Мінімальний крок аукціону (може здійснюватися підвищення цінової пропозиції): 319,28 грн. (з ПДВ), (1 % від стартової ціни об’єкта).

Розмір гарантійного внеску: 3192,83 грн. (з ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн. (0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року).

Найменування установи банку для внесення гарантійного та реєстраційного внесків: Отримувач – оператор  електронного майданчика електронної торгової системи ProZorro.Продажі  (далі-ЕТС) (рахунок оператора електронного майданчика формується автоматично).

Розрахунок за придбаний об'єкт:

ЄДРПОУ 03364731,

рахунок UA768201720355529006000041075 у ДКСУ м. Київ    

Призначення платежу – кошти від продажу об'єкта - нежитлового вбудованого приміщення, розташованого за адресою: м. Бахмут, вул. Свято-Георгіївська, 67 на аукціоні.

Умови приватизації (продажу та експлуатації об'єкту):

 • письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.
 • використання за цільовим призначенням - роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами  (строк виникнення зобов’язань складає 5 років);

Орендар, строк дії договору оренди: ФО-П Волобуєв М.С.; строк дії договору з 18.03.2019 до 18.02.2022рр., орендна плата: 676,56 грн./міс. (без ПДВ).

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні  до ЕТС: встановлюється ЕТС о 20.00 год. дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Дата проведення аукціону 05.06.2020.

Час проведення аукціону буде повідомлено у ЕТС.

Організатор аукціону: Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, адреса: м.Бахмут, вул.Миру, 44, тел. 44-04-81, 44-04-39.

Адреса організатору аукціону: umr@bahmutrada.gov.ua

Ознайомлення з об'єктом оренди: здійснюється балансоутримувачем - КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» (контактна особа Макогон Марина Ігорівна тел.095-835-22-08) з дати публікації оголошення в ЕТС, який забезпечує можливість для потенційних орендарів та організаторів електронних торгів ознайомлення з фізичними властивостями та станом об’єкту, а також надає запитувану інформацію та документи, що стосуються об’єкту оренди, заявленого для надання в оренду

Заява на участь в аукціоні та документи до неї подаються відповідно до діючого законодавства України.

З проєктом договору купівлі – продажу об’єкта права комунальної власності Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади Ви маєте можливість ознайомитись на офіційному вебсайті Бахмутської міської ради та в ЕТС.

Примітка для публікації на офіційному вебсайті Бахмутської міської ради та ЕТС.

Документи, що подаються учасниками повинні бути відскановані з оригіналів документів або копій, завірених підписом уповноваженої особи учасника.

Документи, що мають відношення до пропозиції електронних торгів та підготовлені безпосередньо учасниками повинні містити дату створювання документу, реєстраційний номер і підпис уповноваженої особи.

Документи надаються учасником торгів на етапі подання цінових пропозицій в електронному вигляді у форматі PDF, шляхом прикріплення до заяви про участь у електронній торговій системі ProZorro.Продажі через майданчик оператора торгів.

Переможець електронних торгів зобов'язаний документально підтвердити свою відповідність вимогам організатора аукціону до покупця шляхом надання зазначених документів до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради.

До заяви додається:

 • для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;
 • для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;
 • для потенційних покупців - юридичних осіб:
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;
  • документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;
  • інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;
  • остання річна або квартальна фінансова звітність;
 • документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика (рахунок формується на майданчику автоматично).

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально