Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 40 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута у новій редакції

Переглядів: 432
07.05.2019 - 16:39

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради відповідно до Закону України від 11.09.2003  №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності інформує про розроблений проект регуляторного акту:

- Про  затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута у новій редакції.

Зазначений проект регуляторного акту  розроблено з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута: цілісних майнових комплексів підприємств, установ, закладів, організацій, засновниками яких є Бахмутська міська рада, нерухомого майна комунальної власності територіальної громади  м. Бахмута та іншого окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.

Проект зазначеного регуляторного акту і аналіз їх впливу буде оприлюднений для ознайомлення та надання пропозицій на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради 08.05.2019 (www.artemrada.gov.ua).


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально